Dorostenci otočili zápas v Třemošné a v nadstavbě zapisují další výhru

Helena Hegeďová • 06.12.2019

Domácí celek se dostal do vedení už v šesté minutě, kdy kapitán Třemošné využil vyloučení hostujícího hráče s céčkem na dresu. Valaši se ale nevzdali a naznačili, kdo je v tomto utkání favoritem. První místo v tabulce obhájili dvěma trefami během 25 sekund. Trefili se Matyáš Adámek a Dominik Kuchařík. V druhé polovině zápasu už žádná branka nepadla a hráči v zeleno-žlutém si tak své tříbodové vítzěství vzít nenechali.

ELIOD Extraliga dorostu - 3. kolo - 2. část pá 6.12.19:20
HC Meteor Třemošná
1:2(1:0, 0:2, 0:0)

Branky a nahrávky: 6. Beránek (Sieger, Dvořák) – 30. Adámek (Babeliak, Kunst), 31. Kuchařík (Dědek). Rozhodčí: Kostourek – Belko, Charvát. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 28. Střely na branku: 28:32. Průběh utkání: 1:0, 1:2.

HC Meteor Třemošná: Vondraš – Čarda, Dolhý, Šipla, Malkovský, Bláha, Balák – Reiser, Beníšek, Šmíd, Sieger, Dvořák, Fiala, Krasanovský, Pešek, Kaiser, Beránek.
VHK ROBE Vsetín: Nešpůrek – Velikovský, Kočí, Krajčík, Kunst – Bednařík, Rybár, Kopřiva, Babeliak, Tobola, Juráň, Adámek, Kuchařík, Hrnčíř, Dědek, Čajanová, Jurek.
Dnes v 17:30 | Muži
HC Dukla Jihlava