Dorostenci porazili Šumperk, mají tak blíž k postupu do play-off

Anna Pavlína Sedláčková • 04.03.2019

Dorost v Šumperku předvedl skvělý výkon, když si po celou dobu zápasu udržoval nulu pro brankáře Růžičku. Avšak ke konci zápasu přišla snaha o obrat a za záda vsetínského gólmana spadly v krátkém časovém sledu hned dvě střely. Tři body bral Vsetín a z nadstavby však jako vítězové vyšli domácí, kteří vstřelili gól hned na jejím začátku. Ale i tak jsou nyní Vsetínští týmem s nejvyšším počtem bodů na druhých místech za skupiny C, D a E. Tento zápas tak Valachy posunul blíž k play-off. Čekají nás však ještě dvě kola, ve kterých bude každý jeden bod nesmírně důležitý, protože Chomutov má méně nejen o dva body, ale také o dva odehrané zápasy.

ELIOD Extraliga dorostu - 18. kolo - 2. část po 4.3.17:15
HK MD Šumperk
2:5(0:3, 0:1, 2:1 - N 1:0)

Branky a nahrávky: 57. Kučera (Minařík, Koutecký), 58. Trögner, 61. Trögner (Fibigr) – 5. Dědek (Turek), 10. Půček (Turek, Mikula), 19. Jurek (Babeliak, Kočí), 25. Adámek (Babeliak, Rybár), 53. Turek (Bednařík). Rozhodčí: Markovský – Kubíček, Zouhar. Vyloučení: 6:4 + Netolický (MDS) 10 min., Rybár (VSE) 10 min. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 52. Střely na branku:

15:32. Průběh utkání: 0:5, 2:5.

HK MD Šumperk: Ryšavý – Seidenglanz, Minařík, Kareš, Netolický, Blaško, Koutecký, Panáček – Burda, Slováček, Kučera, Diviš, Peškar, Fibigr, Trögner, Janech, Haas, Šucha.
VHK ROBE Vsetín: Růžička – Velikovský, Kočí, Mikula, Kuchařík, Kunst, Krajčík – Bednařík, Rybár, Jurek, Babeliak, Adámek, Matějíček, Půček, Dědek, Turek, Čajanová.