Dorostenci rozdrtili Třebíč 7:3

Michal Kubáň • 28.02.2006

V s e t í n - Dorostenci v posledním kole porazili Horáckou Slavii Třebíč vysoko 7:3. Domácím se povedla první třetina, kterou vyhráli 3:2 a ve druhém dějství stačili svůj náskok ještě zvýšit. V 60. minutě zkompletoval svůj hatrick Ondřej Švaňhal, který si ze zápasu odnesl pět kanadských bodů. Svěřenci trenéra Korotvičky z pátého místa budou bojovat o přímou účast v play-off s Padubicemi. První zápas se hraje ve středu od 17:30 na Lapači.

- 47.kolo so 25.2.
SK Horácká Slavia Třebíč
7:3(3:2, 1:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 7. Fabián (Švaňhal), 14. Švaňhal (Fabián), 19. Kapr (Palička), 22. Švaňhal (Farda , Sýs), 46. Pořický Jakub (Farda, Švaňhal), 60. Kořenek (Sznapka), 60. Švaňhal (Pořický) - 9. Kadela (Švaříček), 16. Novák, 56. Horký (Nykrmajer). Vyloučení: 14:11. navíc Kessner (TRE) 10 min. OT Využití: 4:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 42:16.
VHK ROBE Vsetín: Kudela od 51. Musil - Fabián, Vrba, Sznapka, Farda, Hastrman, Holomek, Kapr - Kocur, Kořenek, Krsička, Lukeš, Palička, Pořický, Surovčík, Sýs, Švajda, Švaňhal.
SK Horácká Slavia Třebíč: Míča - Berger, Barteis, Kadela R., Málek, Švaříček - Adámek, Horký, Kadela E., Kessner, Kuřátko, Němec, Novák I. Novák R., Nykrmajer, Švaříček.