permanentky v prodeji! | Vstupenky na Winter Hockey Games ZDE | Počet prodaných permanentek: 1972 (19.9.2024)

Dorostenci si na začátku náročného týdne spravili chuť v Šumperku

Helena Hegeďová • 20.08.2024

Po nevydařeném utkání na ledě slovenského Trenčína vyjeli dorostenci do Šumperku, kde už byl zápas v jejich režii. Valaši se hned v první třetině dostali do tříbrankového vedení, přičemž ve druhé periodě svůj náskok ještě navýšili. Nakonec se prosadili celkem šestkrát, gólman Matoušek musel kotouč ze své sítě lovit pouze jednou. Dorostenci mají v tomto týdnu opravdu nabitý program, ve středu i ve čtvrtek je totiž čekají domácí utkání. Nejprve se utkají s Havířovem a následovat bude odveta proti Mladým Drakům.

Přípravné zápasy dorostu - Příprava út 20.8.15:30
HK MD Šumperk
1:6(0:3, 0:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 44. Kindl - 3. Hajdu (Spitzer, Šedlbauer), 10. Tomašík (Malý), 13. Lorenc (Tomašík), 25. Plánka (Pavlík), 31. Pavlík, 47. Duba (Kremer). Rozhodčí: Kašpar, Klapetek. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:2.

HK MD Šumperk: Dvorník (30. Petruň) - Kupčík, Petržela (A), Sirový, Kakiš, Hovanec, Novák, Koutný - Fiala, Vogl (C), Zahálka, Matocha, Stránský, Parolek, Muselík, Kindl, Bezděk, Reichl, Žerníček.
VHK ROBE Vsetín: Matoušek - Řepka (A), Chytil, Plánka, Kremer, Spitzer, Šedlbauer, Matyaštík, Koňařík, Pavlík, Fusek (C), Duba, Malý (A), Lorenc, Tomašík, Chalupa, Posád, Hajdu, Surý, Man, Rek.
Dnes v 17:00 | Muži
LHK Jestřábi Prostějov