Dorostenci si v přípravě poradili i s Vítkovicemi

Redakce • 07.08.2019

Muži ještě neodehráli v přípravě ani minutu, ale dorostenci mají za sebou již čtyři utkání. Potřetí se jim navíc podařilo zápas vyhrát. V úterý slavil dorost skalp rivala ze Zlína a ve středu i ostravských Vítkovic. Šlo navíc o zatím nejvyšší vítězství Vsetína v přípravě. Na pět branek Valachů nalezli Ostravané pouze jedinou odpověď. Další zápas čeká svěřence Miroslava Baruse a Jana Dědka za týden a opět na domácím ledě. Na Lapač dorazí Havířov.

Přípravné zápasy dorostu - Příprava st 7.8.13:15
HC Vítkovice Ridera
5:1(1:0, 2:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 18. Adámek (Babeliak, Jurek), 34. Hrnčíř (Janura), 39. Martinec (Jurek), 54. Bednařík (Kuchařík, Hrnčíř), 57. Babeliak (Čajanová) - 49. Patrik Irgl (Rajčan). Rozhodčí: Hradil - Kovařčík, Šico. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 81. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1.

VHK ROBE Vsetín: Janura, Nešpůrek - Kopřiva, Hrnčíř, Kuchařík, Krajčík, Kunst, Adámek, Babeliak, Jurek, Velikovský, Šedlbauer, Bednařík, Rybár, Martinec, Čajanová, Mikula.
HC Vítkovice Ridera: Denis Irgl, Vítek - Bialy, Řepa, Kršík, Kelnar, Veřmiřovský, Pavič, Kosina, Patrik Irgl, Rajčan, Macho, Melovský, Krčmářský, Pavelec, Koudelný, Vřeský, Skřipčák.