Dorostenci uštědřili Olomouci debakl 4:0

Michal Kubáň • 22.09.2006

O l o m o u c - Vsetínští dorostenci postupují nahoru v moravské tabulce. Ve čtvrtečním kole porazili poslední Olomouc 4:0. Během prvních sedmi minut se trefil Kubo s Kadlčíkem a hned v úvodu třetiny nasměrovali vývoj zápasů pro hosty. Další branku přidal postupně Kadlčík a definitivní tečku za zápasem dal Surovčík. Vynikající výkon podal vsetínský brankář Kudela, jenž si po druhé v sezóně odnesl ze zápasu vychytanou nulu. Svěřenci trenéra Žilky se s 13 body posunuli na druhou příčku za první Zlín, se kterým se utkají v sobotu od 12:00.

- 6.kolo čt 21.9.18:00
HC Olomouc
0:4(0:2, 0:1, 01)
Branky a nahrávky: Kubo (Surovčík, Ptáčník), 7. Kadlčík (Kocur), 36. Lechner (Pořický), 42. Surovčík. Rozhodčí: Palasek - Novotná I., Novotný J. Vyloučení: 8:5 navíc Hanák (OLO) min. 10 min. OT. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 50. Střely na branku: 22:34. Průběh utkání: 0:1, 0:2, 0:3, 0:4.
HC Olomouc: Škůrek - od 7. Vrzala - Axman, Brázda, Finkes, Pezda, Samojlovič, Staněk, Ustrnul, Škoda - Chladil, Dopita, Dostál, Čada - Čopák, Hanák, Heža - Michalík, Pur, Vaněk, Študent
VHK ROBE Vsetín: Kudela - Hastrman, Hladký, Holl, Holomek, Jaškin, Kocour, Lechner, Vrba, Štindl - Kadlčík, Kentoš, Palička, Pospíšil, Pořický, Ptáčník, Surovčík, Varga, Vávra, Švajda