Dorostenci v Havířově vedli, v prodloužení byl však soupeř úspěšnější

Anna Pavlína Sedláčková • 23.10.2022

V první třetině se jako první prosadil Vsetín, který si své vedení udržel až do poloviny periody, kdy Havířov vyrovnal. Druhá třetina však i přesto začínala vedením Vsetínských, kteří ve 21. minutě svůj náskok ještě navýšili. To však domácí Havířov nijak nezarmoutilo a v polovině druhé třetiny nejprve svoji ztrátu snížil a na počátku třetí části utkání vyrovnal. To vedlo až do prodloužení, kde se domácím podařilo využít trestného střílení.

Liga dorostu - 12.kolo ne 23.10.17:45
4:3p(1:2, 1:1, 1:0 - 1:0)

Branky a nahrávky: 13. Krpec (Sedlák), 31. Bielesz (Beleš), 41. Toma (Bielesz), 62. Bielesz (TS) – 7. Herman (Ostrčil, Bartoněk), 15. Palan (Hladoník), 21. Ostrčil (Kovář). Rozhodčí: Janda — Klimek, Mikler. Vyloučení: 8:4. Bez využití. Diváci: 123. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3.

AZ Havířov: Žbánek – Jurček, Krpec, Beleš, Šenkyřík, Řehulka, Burgert – Barnošák, Morrilas, Kósa, Lacina, Ščerba, Bielesz, Konesz, Makula, Sedlák, Jarolím, Toma.
VHK ROBE Vsetín: Cegliňski – Kučný, Herman, Zeťák, Kužel, Stodůlka, Wasserbauer – Matějová, Kovář Drábek, Hladoník, Zezulka, Ostrčil, Drozd, Bartoněk, Palan, Běták.