permanentky v prodeji! | Vstupenky na Winter Hockey Games ZDE | Počet prodaných permanentek: 1972 (19.9.2024)

Dorostenci vynulovali Havířov a jsou nadále stoprocentní

Helena Hegeďová • včera

Dorostenci přidali i třetí vítězství na startu sezony a jsou tak aktuálně jediným neporaženým týmem v CCM lize dorostu. V pátečním kole nastoupili proti nováčkovi z Havířova, který se navzdory papírovým předpokladům drží v tabulce hned za Vsetínem. Valaši vynikli hlavně v defenzivě, gólman Valášek vychytal čisté konto a jeho spoluhráči se na druhé straně kluziště prosadili třikrát. Další utkání čeká na dorostence v neděli, kdy doma vyzvou Havlíčkův Brod.

CCM liga dorostu - 3.kolo pá 27.9.19:00
AZ Havířov
3:0(0:0, 2:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 26:28 Fusek (Dubec, Bláha; 5/5), 27:54 Pavlík (Fusek, Lorenc; 5/5), 42:14 Olšák (Posád; 5/5). Rozhodčí: Poláček – Bartoň, Babulík. Diváci: 165. Vyloučení: 3:7. Bez využití. Střely na branku: 3:0. Průběh utkání: 3:0.

VHK ROBE Vsetín: Valášek – Kremer, Řepka, Dubec, Spitzer, Koňařík, Šedlbauer – Posád, Bláha, Tomášik, Fusek, Pavlík, Olšák, Man, Lorenc.
AZ Havířov: Kozel – Muczka, Tvrdý, Holáň, Kopčaj, Bystroň, Przeczek, Cymorek – Noworyta, Jarolím, Kunčický, Czerný, Bajnar, Pečonka, Bolek, Kajzar, Kolebáč, Michalík.

Ohlasy k utkání

Michal Hložek (VHK ROBE Vsetín): Musím kluky opět pochválit, protože si od začátku drželi to, co jsme celé dny trénovali a o čem jsme se bavili. Měli jsme pár nemocných kluků, hráli jsme jen dva centry, ale kluci měli i tak výborný pohyb, výborně bruslili a hlavně se všichni do jednoho na sto procent a po celých šedesát minut drželi zápasového plánu. Věděli jsme, že mají dobrého gólmana, ale prolomili jsme to. Hráli jsme výborně defenzivně. Útočníci se vraceli, obránci hráli jednoduchou chytrou hru. Za mě si to kluci stoprocentně zasloužili. Je to samozřejmě i dobrý vstup do sezony, v sobotu trochu oddychneme, máme tam nějaké protažení, ale v neděli to bude nanovo další zápas, v kterém musíme jít střídání od střídání. Pořád máme na čem pracovat a v čem se zlepšovat, ale teď chci pochválit celý tým od gólmana po mého asistenta trenéra a paní Spitzerovou, která se stará o zápis. Fungovali jsme všichni jako jednotka a bylo to vidět od rozbruslení až po poslední sekundu zápasu.

Dnes v 17:00 | Muži
LHK Jestřábi Prostějov