Dorostenci vypadli s Pardubicemi a nezopakují si loňské čtvrfinále

Michal Kubáň • 05.03.2006

P a r d u b i c e - Vsetínští dorostenci dostali v rozhodujícím zápase proti Pardubicím ve třetím dějství "stopku" v podobě tří branek. Zároveň to byla stopka v postupu do dalších bojů v play-off. Valaši totiž prohrávali brankou ze druhé třetiny 0:1 a srovnat čtyřgólový náskok se jim nepodařilo. V závěru přesto zabojovali a vstřelili čestnou branku z hokejky Ostrčila. "Nedávali jsme branky a to v dnešním zápase rozhodlo", řekl k posledním zápasu dorostenců v sezóně obránce Stříteský, který se asistencí podílel na jediné brance Vsetína. Valaši prohráli v sérii těsným rozdílem 1:2 a sezóna pro ně končí.

- OF so 4.3.
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
4:1(0:0, 1:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 35. Kousal (Verner), 43. Ježek (Bendík), 44. Dobiáš (Verner), 53. Salava (Bendík) - 55. Ostrčil (Stříteský, Vrdlovec). Rozhodčí: Homola - Holub, Svoboda. Vyloučení: 8:7. navíc Švaňhal (VSE) 5 +OK, Holomek (VSE) 10 min OT. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 30:24.
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Landsman - Blažek, Drtina, Poskočil, Rozlivka, Voříšek, Šnejdr - Bendík, Dobiáš, Ježek, Kopa, Kousal, Pilař, Radil, Salava, Stoklasa, Verner.
VHK ROBE Vsetín: Kudela - Fabián, Farda, Holomek, Kapr, Kocur, Lukeš, Ostrčil, Stříteský, Sznapka, - Kořenek, Mičulka, Palička, Plachtovič, Pořický, Surovčík, Sýs, Vávra, Vrdlovec, Švaňhal,