Dorostenci vyšli z vyrovnaného utkání s Warriors vítězně

Anna Pavlína Sedláčková • 13.01.2023

Utkání otevřeli Vsetínští už ve druhé minutě, kdy využili přesilovou hru. Ke konci třetiny se však hostům z Brna podařilo vyrovnat a další perioda tak začínala za vyrovnaného stavu. V polovině druhé třetiny se do vedení opět dostali domácí. Warriors se však ve 42. minutě znovu podařilo vyrovnat. Do konce utkání padly ještě další dva góly Vsetína, čímž si domácí celek zajistil vítězství.

Liga dorostu - 25.kolo pá 13.1.18:45
HCM Warriors Brno
4:2(1:1, 1:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 2. Stodůlka (Kovář, Herman), 30. Kovář (Ostrčil, Bartoněk), 49. Herman (Kovář, Ostrčil), 51. Bartoněk (Vaněk) – 19. Šulla, 42. Ratushniak (Hobza). Rozhodčí: Šmíd — Onderka, Vojtášek. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 88. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2.

VHK ROBE Vsetín: Uhrin — Pala, Stodůlka, Kotrla, Kučný, Sadílek, Herman, Vaněk — Drábek, Ostřížek, Miklas, Ostrčil, Žárský, Bartoněk, Windegger, Zezulka, Kovář, Drozd.
HCM Warriors Brno: Váňa — Kadaňka, Žižka, Fencl, Brodecký, Kubiak, Holeš — Mráz, Bobok, Štohl, Šulla, Ratushniak, Řežucha, Hobza, Janák, Drasal, Bílý, Baláž.