Dorostenci zakončili základní část s čistým kontem

Helena Hegeďová • 05.03.2023

Základní část Ligy dorostu skončila. A Valaši v posledním zápase jen potvrdili své postavení na špici tabulky. Domácí utkání proti polskému výběru bylo celkem jednoznačnou záležitostí a Valaši si se svým soupeřem poradili v poměru 5:0. Na play-off se tak navnadili nejen výhrou, ale také čistým kontem. V semifinále čeká na vsetínské dorostence Sokolov, o detailech série budeme brzy informovat.

Liga dorostu - 36.kolo ne 5.3.14:15
Reprezentace Polska U16
5:0(1:0, 2:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 6. Windegger (Koláček, Frolo), 32. Frolo (Koláček, Windegger), 33. Bartoněk (Kovář, Pala), 46. Kovář (Vaněk), 57. Miklas (Drábek, Kotrla). Rozhodčí: Novotná — Bezděk, Přecechtěl Vyloučení: 8:9. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 92. Průběh utkání: 5:0.

VHK ROBE Vsetín: Kroupa — Pala, Stodůlka, Kotrla, Kučný, Sadílek, Herman, Vaněk — Drábek, Frolo, Koláček, Miklas, Ostrčil, Žárský, Bartoněk, Windegger, Kovář.
Reprezentace Polska U16: Kapusta — Bieda, Mościcki, Wojciechowski, Kuklinski, Bak, Blazej — Ziober, Zając, Klucznik, Majerczyk, Guminski, Borys, Laszkiewicz, Myszka.