Dorostenci zvítězili v Břeclavi, rozhodl gól v oslabení

Helena Hegeďová • 05.02.2023

Dorostenci zapomněli na nepovedený zápas proti polské reprezentaci a přidali na své konto další výhru. Tříbodový zisk se ale v Břeclavi nerodil lehce. Valaši začali jako první po bezbrankové úvodní třetině ztrácet, a když skóre otočili, soupeř znovu vyrovnal. Nakonec rozhodl gólem ve vlastním oslabení v 58. minutě Tobiáš Ostrčil.

Liga dorostu - 30.kolo ne 5.2.11:50
HC Břeclav
2:3(0:0, 1:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 32. Voráč (Kočica), 54. Čermák (Prchal, Paták) – 33. Herman (Koláček, Ostrčil), 40. Stodůlka (Ostrčil, Bartoněk), 58. Ostrčil (Drábek). Rozhodčí: Karpíšek — Viskot, Zábršová. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 54. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.

HC Břeclav: Putin — Nemrava, Kaňa, Medrický, Burian, Voráč, Ruml — Zálesňák, Meissner, Prchal, Čermák, Paták, Kočica, Suchyňa, Šťastný, Vaculík.
VHK ROBE Vsetín: Uhrin — Pala, Stodůlka, Kotrla, Sadílek, Herman, Vaněk — Matějová, Drábek, Ostřížek, Koláček, Miklas, Ostrčil, Žárský, Bartoněk, Drozd.