Dorostenci zvládli rozhodující utkání a postupují do semifinále!

Helena Hegeďová • 17.03.2024

V sérii hrané na dvě vítězné utkání panovala remíza 1:1 a o postupujícím tak musel rozhodnout až třetí zápas. V první třetině tentokrát žádná branka nepadla, ale pak to byli Valaši, kdo otevřel skóre. Těsně před polovinou základní hrací doby využili přesilovku a poprvé v sérii tak vedli. Náskok navíc ještě navýšili a po dvou třetinách vedli o dvě branky. Hvězda zkraje třetí třetiny ihned snížila, ale tentokrát to bylo ze strany soupeře gólově vše. Vsetínští pak postup do semifinále ještě potvrdili trefou do prázdné brány. V další fázi soutěže narazí na Pilsen Wolves, semifinále startuje už ve středu.

Liga dorostu - ČF3 ne 17.3.12:00
HC Hvězda Praha
3:1(0:0, 2:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 28:29 Zezulka (Drozd; 5/4), 35:04 Hynek (Němec, Vaculík; 5/5), 58:56 Paták (Vaculík, Němec; 5/5) – 41:01 Hlávka (Krytinář, Žukovskij; 5/4). Rozhodčí: Čelechovský – Mikšík, Kučera. Diváci: 349. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:1. Střely na branku: 3:1. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.

VHK ROBE Vsetín: Cegliňski – Vaněk, Sadílek, Dubec, Hynek, Kučný – Paták, Elich, Ročák, Zezulka, Dvořák, Drozd, Bláha, Němec, Malý, Fusek, Vaculík, Vinklárek.
HC Hvězda Praha: Nováková – Šadrin, Štěpánek, Pořízek, Musil, Houdek, Starikov – Pelikán, Dostál, Ducháček, Hlávka, Cvikl, Zidahnal, Žukovskij, Prichoďko, Iljuščenko, Krytinář.