Dorostu se s Táborem nedařilo, odjíždí s debaklem

Anna Pavlína Sedláčková • 22.02.2020

V zápase se jako první prosadil Vsetín, jeho vedení však dlouho nevydrželo a o pár minut později bylo vyrovnáno. S góly v první třetině se nepřestalo a Tábor se prosadil ještě dvakrát. Druhá třetina začínala za stavu 3:1 a Táborským podařilo vstřelit další tři branky. V poslední periodě se Vsetínu sice skórovat, ale na výhru to bohužel nestačilo, i když zeleno-žlutí svého soupeře výrazně přestříleli. Valaši ale stále zůstávají na první místě tabulky, jelikož České Budějovice prohrály s Porubou 1:2.

ELIOD Extraliga dorostu - 17. kolo - 2. část so 22.2.12:30
HC Tábor
7:2(3:1, 3:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 6. Šimák (Bečvařík), 12. Cháb (Kundrát, Eremiáš), 13. Matašovský (Šimák, Bečvařík), 21. Kofroň (Eremiáš, Cháb), 23. Kundrát (Eremiáš), 30. Kofroň (Šťastný, Eremiáš), 52. Polák (Eremiáš) – 2. Bednařík, 59. Babeliak (Kunst, Tobola). Rozhodčí: Červenka – Hradil, Štěpánek. Vyloučení: 10:6. Využití: 2:1. Střely na branku: 28:44. Diváci: 50. Průběh utkání: 0:1, 7:1, 7:2.

HC Tábor: Korytar – Kofroň, Adamec, Herda, Šťastný, Bečvařík – Janda, Eremiáš, Kundrát, Čančura, Cháb, Polák, Matašovský, Souš, Vaněk, Šimák.
VHK ROBE Vsetín: Nešpůrek (21. Janura) – Šedlbauer, Velikovský, Kočí, Fojtík, Krajčík, Kunst – Bednařík, Rybár, Rigo, Babeliak, Tobola, Hrnčíř, Dědek, Kovář, Čajanová, Jurek.