Junioři: Kroměříž skolila vlastní marodka

Václav Trávníček • 13.12.2009

Utkání čtyřiadvacátého kola Ligy juniorů skončilo pro vsetínské juniory už po druhé třetině. Soupeř z Kroměříže přijel na Lapač pouze v jedenácti hráčích do pole a když se mu další tři zranili a několik jiných dostalo zdravotní problémy, byl zápas po čtyřiceti minutách ukončen. Dvěma zásahy se na vedení resp. výsledku podílel Lukáš Gromus, druhou dvacetiminutovku odchytal ve vsetínské brance náhradník Adam Kurtin. Příští týden čekají Valachy dvě dohrávky: v úterý změří síly s Frýdkem - Místkem, ve čtvrtek s Orlovou.

- 24.kolo ne 13.12.18:00
HK Kroměříž
4:0(2:0, 2:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 1. Djorič (Kapr), 14. Djorič (Červenka), 23. Gromus, 37. Vítek (Chocholáček). Rozhodčí: Šiška - Dočkal, Dobeš. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 90. Průběh utkání: 4:0.
VHK ROBE Vsetín: Hromada (41. Kurtin) - Studený, Hradil, Kapr, Jaškin, Lukeš, Červenka, Sýs, Valigura, Zbranek, Šimko, Gromus, Vítek, Djorič, Chocholáček, Farda, Martyčák.
HK Kroměříž: Vágner - Foltýn, Skyba, Vychodil, Pristach, Krybus, Wachal, Machálek, Procházka, Hradal, Vinklárek, Murín.