Junioři nezvládli souboj s nováčkem. Rozhodovaly nájezdy

Hana Skupinová • 28.09.2023

Naposledy se utkání vsetínské juniorky rozhodovalo v nájezdech, po kterých podlehla Šumperku, ve čtvrtečním zápase proti Třemošné se scénář s nájezdy opakoval. V první třetině se až do devatenácté minuty hrálo bezbrankově, ale těsně před koncem se prosadil domácí tým. Ve druhé části utkání Vsetínští zvládli vyrovnat, ovšem dvě minuty na to byli ve vedení opět domácí. Valaši zaťali zuby a znovu vyrovnali. Třetí perioda tak začínala za stavu 2:2 a oba týmy se snažily o ukořistění vítězství, což se ale ani jednomu z nich nepovedlo. Po bezgólové třetině i prodloužení se tak přešlo k nájezdům, ve kterých měla navrch Třemošná. Vsetín tak pohrál 2:3, další utkání čeká na juniory v pátek 6. 10. v Chrudimi, kde budou pokračovat ve své sérii venkovních zápasů.

Liga juniorů - 5. čt 28.9.13:30
HC Meteor Třemošná
3:2sn(1:0, 1:2, 0:0 – 0:0 – 1:0)

Branky a nahrávky: 19:26 Bláha (Beníšek, Matoušek; 5/4), 25:30 Albrecht (Prošek; 4/5), rozh. náj. Sieger – 23:51 Heinrich (L. Stodůlka; 5/5), 34:22 Hrdý (L. Stodůlka; 5/5). Rozhodčí: Pastier – Charvát, Baxa. Diváci: 74. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 3:2. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2.

HC Meteor Třemošná: Ženíšek – Skala, Bláha, Holubec, Malý, Matoušek, Prošek – Beran, Albrecht, Pluhař, Sieger, Horský, Kaiser, Beníšek, Krasanovský, Routa, Reiser.
VHK ROBE Vsetín: Pavlíček – M. Stodůlka, Zedek, Fojtík, Machů, Mošnička, Šedlbauer – Urge, Heinrich, L. Stodůlka, Koláček, Hrdý, Matějíček, Ostrčil, Juráň, Pozděna, Kovář.