Junioři poprvé bodovali. Proti Porubě uspěli v nájezdech

Helena Hegeďová • 23.09.2022

Junioři si zapsali první body do tabulky, a to proti Porubě, která do pátečního večera vedla tabulku východní skupiny Ligy juniorů. Valaši duel s Ostravany těsně před polovinou utkání otočili, ale hosté tři minuty před koncem základní hrací doby vyrovnali. Prodloužení se obešlo bez vstřelené branky, a tak rozhodly až nájezdy. Gólman Adam Pavlíček chytil všechny soupeřovy pokusy a na straně Vsetína se prosadili David Heinrich a Marek Melenovský, kteří si po jednom gólů zapsali také v základní hrací době.

Liga juniorů - 3.kolo pá 23.9.20:15
HC RT TORAX Poruba 2011
3:2sn(1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)

Branky a nahrávky: 19. Melenovský (Zedek, Fojtík), 28. Heinrich, rozh. náj. Heinrich – 8. Halata (Elze), 57. Hlaváč. Rozhodčí: Škach — Tvrdý, Frais. Vyloučení: 5:6. Bez využití. Diváci: 76. Střely na branku: 48:24 (13:9, 17:7, 17:6, 1:2). Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2.

VHK ROBE Vsetín: Pavlíček — Mlčoch, Mojžíš, Mošnička, Hamřík, Fojtík, Zedek, Šedlbauer — Urge, Rigo, Melenovský, Heinrich, Stodůlka, Budín, Matějíček, Fencl, Janíček, Juráň.
HC RT TORAX Poruba 2011: Slíž — Kelnar, Fišara, Černý, Ševčuk, Michalčík, Řepa, Hlaváč — Elze, Koudelný, Šrubař, Prokeš, Moravec, Skřipčák, Kršík, Gnap, Konečný, Halata, Stasiuk, Vehovský.