Junioři poprvé prohráli

Michal Kubáň • 20.09.2006

O l o m o u c - Historie se opakuje. Stejně jako loni ztratili první zápas v sezóně svěřenci trenéra Turka v zápase s Olomoucí. Před rokem hned v prvním kole, letos až v pátém. Vsetín nevstoupil do zápasu příliš dobře, neboť po první třetině prohrával už 0:2. Za Vsetínské dokázal snížit Fabián, ale Olomoučtí brankou Hrbatého odskočili opět na rozdil dvou branek. Ve třetí části pak korigoval stav zápasu na konečných 3:2 Knebl. Valaši jsou na třetí příčce s 12 body, stejný počet bodů má sousední Zlín a Třinec. Ve čtvrtek junioři přivítají na domácím ledě Opavu.

- 5.kolo po 18.9.11:00
HC Olomouc
3:2(2:0, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 7. Frieb (Luňák), 12. Šula (Menšík, Prinke), 37. Hrbatý (Rajnoha, Venkrbec) - 27. Fabián (Hrňa), 53. Knebl (Navrátil) Rozhodčí: Nezadáno. Vyloučení: 10:9. Využití: 0:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 150. Střely na branku: 22:28. Průběh utkání:2:0, 2:1, 3:1, 3:2.
HC Olomouc: Slovák - Dvořák, Horník, Janáček, Koktan, Musil, Prinke, Ryšánek, Spurný - Coufal, Frieb, Hrbatý - Kovalovský, Luňák, Menšík - Ondrejkovič, Rajnoha - Skácel, Tobiáš, Venkrobec, Šula.
VHK ROBE Vsetín: Verlič - Fabián, Haschka, Mukuláštík, Pokora, Stříteský, Sznapka - Ciupa, Freiberg, Hrňa, Knebl, Mičulka, Navrátil, Plachtovič, Podešva, Uhlár, Varga, Vrdlovec, Šupák, Švaňhal.