Junioři přišli o špičku tabulky, těsně nestačili na Porubu

Helena Hegeďová • 01.12.2023

Vsetínští junioři po pátečním kole už nevedou tabulky východní skupiny Ligy juniorů. Může za to prohra na ledě ostravské Poruby, Technika navíc ve svém zápase porazila Havířov a dostala se do čela. Vyhrál také Šumperk, který se na Valachy bodově dotáhl. Vsetínští v Porubě ztráceli už od 11. minuty a po celou dobu utkání dotahovali. Asi největší naději vykřesal necelých devět minut před koncem základní hrací doby Hrdý, když snížil na 2:3, ale takové skóre už zůstalo až do závěrečné sirény.

Liga juniorů - 19. pá 1.12.19:00
HC RT TORAX Poruba 2011
3:2(2:1, 1:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 10:50 Svozil (P. Sobol; 5/5), 11:16 Matějka (Graněčný, Kosina; 5/5), 29:32 P. Sobol (Kosina, Hansel; 5/5) – 19:23 Stodůlka (5/5), 51:47 Hrdý (Mošnička, Koláček; 5/5). Rozhodčí: Janda – Vengřín, Hladík. Diváci: 69. Vyloučení: 4:4. Bez využití. Střely na branku: 3:2. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2.

HC RT TORAX Poruba 2011: S. Sobol – Michalčík, Janeček, Kosina, Telnov, Kalužík, Karal, Shevchuk – Dobša, Matějka, Svozil, Khromyshyn, P. Sobol, Šrubař, Krasnohorský, Hansel, Skřipčák, Graněčný, Martiňák.
VHK ROBE Vsetín: Pavlíček – Šedlbauer, Mošnička, Machů, Fojtík, Hamřík, Herman, Kotala – Stodůlka, Urge, Juráň, Kovář, Cakl, Ostrčil, Matějíček, Hrdý, Koláček, Heinrich, Urbánek.