Junioři uspěli v ofenzivně laděném zápase na ledě Warriors

Helena Hegeďová • 16.02.2022

Junioři v dohrávce 36. kola vyjeli na led brněnských Warriors. O střelecké příležitosti nebyla po celou dobu utkání nouze, hra se přelévala z jedné strany na druhou a diváci se zaručeně nenudili. Skóre otevřeli na konci první třetiny Vsetínští, ale domácím se podařilo hned po vstupu do další části zápasu vyrovnat. Pak už scéna gólově patřila Vsetínu a Brno skórovalo jen při závěrečném tlaku, který doprovázelo také několik potyček.

Liga juniorů - 36.kolo st 16.2.16:55
HCM Warriors Brno
2:4(0:1, 1:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 22. Toman (Staněk), 57. Heinrich (Toman, Staněk) – 18. Fojtík (Bachánek, Liss), 37. Ramert, 40. Veselý (Sviták, Przybyla), 50. Ramert (Broža, Sviták). Rozhodčí: Ondráček – Rampír, Smetková. Vyloučení: 4:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 23. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 2:4.

HCM Warriors Brno: Horák – Mlčoch, Orsech (A), Mahdal, Milotinský, Kala, Brokeš – Heinrich, Stárek, Staněk, Rašovský (C), Merčík, Kelbl, Harásek, Toman, Láryš, Zelinka.
VHK ROBE Vsetín: Tkadlec – Liss, Prčík, Machů, Sýkora, Fojtík, Sviták (C), Mojžíš – Janíček, Maštalíř, Koláček, Veselý Przybyla, Bachánek (A), Ramert, Broža.

Aleš Bachánek (VHK ROBE Vsetín): Už se chystáme na play-down, takže zkoušíme hodně věcí - kdo s kým a jak bude hrát. Máme nějaké zraněné hráče, někteří jsou v karanténě, a tak jsme k tomu přistoupili jako ke zkušebnímu zápasu. Řekl bych, že první třetina se nám celkem povedla a hráli jsme to, co jsme potřebovali. Chtěli jsme je trošku dostat pod tlak, což se nám dařilo, ale měli jsme i chyby v obraně. Od druhé třetiny jsme hru zlepšili a myslím si, že jsme podali dobrý výkon.