Junioři v Porubě uhájili těsnou výhru a navýšili náskok na čele tabulky

Helena Hegeďová • 29.01.2024

Valaši na ledě Poruby bleskově otevřeli skóre, a to už po minutě hry. Vedení pak ještě krátce po polovině utkání navýšili, a právě tato branka Lukáše Stodůlky se nakonec ukázala jako vítězná. Domácí totiž před koncem druhé třetiny snížili, ale gólmana Pavlíčka dokázali překonat jen jednou. Zajímavostí také je, že si ani jeden celek nezahrál přesilovou hru. V utkání se vylučovalo jen jednou, a to ve 33. minutě, kdy šlo o vzájemné vyloučení. Další utkání čeká na juniorku v sobotu, kdy vyjede na led Havlíčkova Brodu.

Liga juniorů - 32. ne 28.1.15:00
HC RT TORAX Poruba 2011
1:2(0:1, 1:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 37:48 Hansel (Bodnar, Svozil; 5/5) – 01:04 Zedek (Kovář, Cakl; 5/5), 31:50 L. Stodůlka (Mošnička, Koláček; 5/5). Rozhodčí: Gebauer – Voznička, Frais. Diváci: 80. Průběh utkání: 0:2, 1:2.

HC RT TORAX Poruba 2011: S. Sobol – Bodnar, Kalužík, Janeček, Telnov, Kosina, Karal, Shevchuk – Graněčný, Matějka, Dobša, Khromyshyn, P. Sobol, Šrubař, Krasnohorský, Hansel, Skřipčák, Svozil.
VHK ROBE Vsetín: Pavlíček – Šedlbauer, Mošnička, Machů, Fojtík, Zedek, Herman, M. Stodůlka – L. Stodůlka, Juráň, Urbánek, Kovář, Cakl, Ostrčil, Matějíček, Koláček.