Junioři v závěru udrželi těsné vedení a v Chrudimi vybojovali tři body

Helena Hegeďová • 24.02.2024

Junioři si připsali další výhru, tentokrát proti Chrudimi. Valaši se do vedení dostali v 7. minutě, domácí sice poměrně rychle vyrovnali, ale následně se Vsetín na přelomu první a druhé třetiny dostal do klíčové dvoubrankového náskoku. Chrudim totiž snížila, ale na vyrovnání nedosáhla. Stejná situace se opakovalo ještě v závěru zápasu, ale Vsacané pak už jednobrankové vedení udrželi.

Liga juniorů - 36. pá 23.2.20:00
HC Chrudim
3:4(1:2, 0:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 08:48 Novák (Jirout, Černý; 5/5), 42:53 Kubíček (Novák; 4/5), 54:20 Jirout (Matýs, Kubíček; 5/4) – 06:18 Ostrčil (Urbánek; 4/5), 18:24 Koláček (Šedlbauer, Heinrich; 5/5), 20:37 Heinrich (L. Stodůlka, Cakl; 5/4), 51:41 Heinrich (Koláček, Cakl; 5/4). Rozhodčí: Jančí – Obr, Topolský. Diváci: 56. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:2. V oslabení: 1:1. Střely na branku: 3:4. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4.

HC Chrudim: Filípek – Straka, Vaníček, Vašek, Dvořák, Kubišta – Matýs, Hemský, Novák, Kubíček, Černý, Jirout, Prostřední , Macas, Chvojka.
VHK ROBE Vsetín: Uhrin – Šedlbauer, Mošnička, Fojtík, Hamřík, M. Stodůlka, Herman – L. Stodůlka, Urge, Zedek, Ostrčil, Juráň, Kovář, Cakl, Hrdý, Koláček, Heinrich, Urbánek.