Junioři zakončili rok vítězstvím nad Chomutovem

Helena Hegeďová • 17.12.2023

K poslednímu zápasu roku se junioři vydali do Chomutova, kde se po bezbrankové první třetině dostali dvakrát do vedení, ale domácí Piráti na jejich branky vždy našli odpověď. Definitivně odskočit se Valachům povedlo až v samotném závěru, kdy vítěznou branku vstřelili v 58. minutě utkání.

Liga juniorů - 24. ne 17.12.14:00
2:4(0:0, 1:2, 1:2)

Branky a nahrávky: 26:45 Pospíšil (Česnohlídek, Kincl; 5/5), 48:33 Pospíšil (Filip, Vostiňák; 5/4) – 24:38 Stodůlka (Koláček, Juráň; 5/4), 33:00 Urge (Hamřík; 5/5), 57:38 Heinrich (Urge, Machů; 5/5), 59:35 Heinrich (Koláček, Stodůlka; 5/5). Rozhodčí: Čamra – Toman, Herles. Diváci: 55. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:1. Střely na branku: 2:4. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4.

Piráti Chomutov: Vavřena – Pokorný, Janda, Kříž, Filip, Česnohlídek, Svoboda – Chládek, Hlaváček, Friš Lorber, Bečvář, Mišovic, Pospíšil, Kincl, Vostiňák, Klobouček, Bon, Starý.
VHK ROBE Vsetín: Pavlíček – Šedlbauer, Machů, Fojtík, Hamřík, Herman, Zedek – Stodůlka, Urge, Žárský, Juráň, Kovář, Ostrčil, Hrdý, Koláček, Heinrich, Urbánek.