Junioři znovu porazili Techniku

Hana Skupinová • 15.10.2023

Junioři se naposledy utkali s Technikou v září, kdy slavili vítězství 3:2 po samostatných nájezdech, v nedělním zápase si vítězství zopakovali. V druhé minutě první periody skóroval Vsetín a zbytek třetiny byl již bezbrankový. V druhé části utkání se opět prosadili Valaši s dalšími dvěma góly, Technika zanedlouho snížila náskok o jeden gól, ale Vsetínští odpověděli další brankou, a tak následující perioda začínala za stavu 4:1 pro VHK. V třetí třetině jako první skórovala Technika, ovšem Vsetín si své vítězství s přehledem udržel a ještě přidal další dva góly. Utkání skončilo za stavu 2:6 z pohledu domácí Techniky. Další zápas čeká juniory v sobotu, kdy na Vsetíně přivítají Havlíčkův Brod, který nyní vede tabulku skupiny západ.

Liga juniorů - 10. ne 15.10.12:00
HC Technika Brno
2:6(0:1, 1:3, 1:2)

Branky a nahrávky: 33:23 Zduba (Spanel; 5/4), 49:15 Zduba (Červenka; 5/5) – 02:33 Koláček (TS), 22:20 Mošnička (Koláček, Juráň; 5/4), 29:24 M. Stodůlka (L. Stodůlka, Urge; 5/5), 39:30 Urge (Heinrich; 5/4), 56:10 L. Stodůlka (M. Stodůlka, Pešák; 5/5), 58:19 Urbánek (Hamřík; 5/5). Rozhodčí: Schenel – Hrabal, Holub. Diváci: 38. Vyloučení: 3:9. Využití: 1:2. Střely na branku: 2:6. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:6.

HC Technika Brno: Sekanina – Svoboda, Rossokha, Žák, Spanel, Hrabinec, Čaňo, Antony – Smrž, Novotný, Jelének, Halačka, Sladký, Frimel, Červenka, Apolenář, Trögner, Zduba, Langmann.
VHK ROBE Vsetín: Pavlíček – Mošnička, Machů, Hamřík, Zedek, M. Stodůlka, Herman, Kotala – Koláček, Urge, Pešák, Pozděna, Juráň, Cakl, Ostrčil, Hrdý, L. Stodůlka, Heinrich, Urbánek.