Juniorka nezvládla duel proti Salcburku

Helena Hegeďová • 04.12.2022

Po pátečním duelu s Technikou čekalo juniory utkání proti Salcburku, které se odehrála na ledě Kapka resortu. Utkání zprvu vypadalo poměrně jednoznačně ve prospěch celku z Rakouska, který po první třetině vedl o dvě branky. A i když začali být Valaši aktivnější, góly jim to nepřineslo. Hráči Salcburku se v každé třetině prosadili dvakrát, Vsetín naopak neskóroval ani jednou a akademii podlehl 0:6.

Liga juniorů - 20.kolo so 3.12.13:00
EC Red Bull Salzburg
0:6(0:2, 0:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 2. Lemke (Stiegler), 20. Kaiser (Juric), 24. Stiegler (Fischer, Gruber), 35. Juric (Kaiser), 53. Vinzens (Gruber), 56. Lemke (Simek, Kogler). Rozhodčí: Pavel - Bartoň, Voznička. Vyloučení: 5:7. Bez využití. Diváci: 58. Střely na branku: 22:39 (4:10, 7:16, 11:13). Průběh utkání: 0:6.

VHK ROBE Vsetín: Pavlíček — Mošnička, Hamřík, Kráčalík, Machů, Fojtík, Zedek, Šedlbauer — Ürge, Jurek, Melenovský, Heinrich, Stodůlka, Koláček, Hrdý, Matějíček, Janíček, Urban, Frolo, Rigo.
EC Red Bull Salzburg: Ankirchner — Repo, Lemke, Baumann, R. Gruber, Kaiser, Fischer, J. Gruber — Juric, Ziesche, Stiegler, Bürgelt, Samanski, Vinzens, Simek, Kogler, Hupach.