Juniorka po obratu porazila Havířov. Rozhodla ve třetí třetině

Helena Hegeďová • včera

Po bezbrankové první třetině se jako první dostali do vedení hosté, kteří skórovali v 25. minutě a za jednobrankového náskoku vstupovali i do třetí části zápasu. V závěru bylo ovšem všechno jinak. Valaši nejprve využili dvojnásobnou přesilovou hru a vyrovnali, o necelé tři minuty později pak skórovali ještě jednou a rázem byli ve vedení. Obrat a vítězství pak navíc vsetínská juniorka pečetila ještě jedním gólem.

Liga juniorů - 13.kolo ne 27.10.12:30
3:1(0:0, 0:1, 3:0)

Branky a nahrávky: 47:09 Vančura (Juráň, Heinrich; 5/3), 49:44 Heinrich (Juráň; 5/5), 57:37 Kovář (Hrdý, Urge; 5/5) – 24:36 Apolenář (Zachariasz, Sajdok; 5/5). Rozhodčí: Vaněk – Wesley, Jurčík. Diváci: 167. Vyloučení: 9:8. Využití: 1:0. Střely na branku: 3:1. Průběh utkání: 0:1, 3:1.

VHK ROBE Vsetín: Cegliňski – Vaněk, Zedek, Herman, Stodůlka, Sadílek, Šedlbauer – Ostrčil, Stibůrek, Heinrich, Zezulka, Paták, Juráň, Kovář, Urge, Hrdý, Plško, Vančura.
AZ Havířov: – Fojtík, Kozák, Šenkyřik, Jurček, Čmiel, Vítek, Kisza – Sajdok, Middleton, Toma, Sedlák, Zachariasz, Lipka, Kósa, Kubečka, Bielesz, Apolenář, Ščerba, Barnošák.