Juniorka si po utkání v Porubě připisuje další výhru

Anna Pavlína Sedláčková • 18.02.2023

Stav utkání otevřeli Valaši už ve 2. minutě a o další dvě minuty později své vedení ještě navýšil. Na konci první třetiny Vsetínští vedli o tři góly. Těsně před koncem druhé periody se prosadila také Poruba a snížila tak svou ztrátu. V poslední části utkání oba týmy vstřelili již jen po jednom gólu. Valaši se tak přiblížili k prvnímu místu tabulky. Na vedoucí Přerov ztráci tři body a mají jeden zápas k dobru.

Liga juniorů - 35.kolo pá 17.2.18:15
HC RT TORAX Poruba 2011
2:4(0:3, 1:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 40. Halata (Stasjuk, Hlaváč), 60. Gnap (Shevchuk, Halata) – 2. Ramert (Stodůlka), 4. Janíček (Hamřík, Heinrich), 15. Zedek (Hamřík, Jurek), 47. Ürge (Jurek, Heinrich). Rozhodčí: Kapitanov — Tvrdý, Voznička. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Střely na branku: 28:37. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4.

HC RT TORAX Poruba 2011: Slíž (50. Mareček) — Shevchuk, Kosina, Hlaváč, Fišara, Činčala, Řepa, Kalužík — Krčmarský, Wawrzkiewicz, Koudelný, Prokeš, Skřipčák, Halata, Stasjuk, Chovanec, Moravec, Gnap.
VHK ROBE Vsetín: Pavlíček — Velikovský, Mošnička, Hamřík, Kráčalík, Machů, Fojtík, Zedek — Ürge, Rigo, Ramert, Jurek, Heinrich, Stodůlka, Koláček, Hrdý, Matějíček, Janíček, Juráň.