Juniorka ve čtvrtém zápase přetlačila Meteor a postupuje do semifinále!

Helena Hegeďová • 23.03.2024

Vstup do utkání se Valachům po herní stránce povedl, jenže hned z prvního protiútoku inkasovali a domácí Třemošná tak otevřela skóre zápasu. Času ale bylo dost a vsetínští junioři si ještě do sirény vytvořili dvoubrankový náskok. Ve druhé třetině ovšem přišla pro VHK další rána, když domácí kapitán Krasanovský ujel ve vlastním oslabení a překonal jinak skvělého Pavlíčka ve vsetínské bráně. Jednobrankový náskok ale Vsetínu stačil. Junioři si ve třetí třetině výsledek pohlídali a přidali ještě trefu do prázdné brány. Po vítězství 4:2 ve čtvrtém zápas tak postupují do semifinále, kde narazí Chomutov.

Liga juniorů - ČF4 so 23.3.13:30
HC Meteor Třemošná
2:4(1:3, 1:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 07:14 Beníšek (Skala; 5/5), 30:55 Krasanovský (Sieger; 4/5) – 12:20 Juráň (Cakl; 5/5), 14:11 Cakl (Hamřík, Pavlíček; 5/5), 17:48 Koláček (Heinrich, Stodůlka; 5/5), 58:22 Mošnička (Heinrich; 5/5). Rozhodčí: Červenka – Figer, Uhlík. Diváci: 45. Vyloučení: 4:6. Bez využití. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 2:4. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:4.

HC Meteor Třemošná: Bašta – Tran Le, Malý, Holubec, Hnát, Skala, Čarda – Pluhař, Kaiser, Krasanovský, Fábera, Beníšek, Chromek, Sieger, Kuneš, Krištof, Albrecht.
VHK ROBE Vsetín: Pavlíček – Šedlbauer, Mošnička, Machů, Fojtík, Hamřík, Herman, Zedek – Heinrich, Urge, Juráň, Cakl, Ostrčil, Hrdý, Koláček, Stodůlka, Kovář, Urbánek.

Radim Kucharczyk (VHK ROBE Vsetín): Dnešní zápas byl těžký v tom, že jsme zase měli šance, ale soupeř nás potrestal z protiútoku. První gól nás trošku rozhodil, ale naštěstí jsme v první třetině ještě třemi góly otočili. Hru jsme kontrolovali stejně jako včera, kdy jsme zápas ztratili v závěru. Byli jsme lepší, bohužel jsme si to zkompikovali tím, že jsme si nechali dát gól v přesilovce. V závěrečné třetině už jsme soupeře do ničeho nepustili. Tedy kromě přesilovky, kterou jsme ale zvládli, a pak jsme dali gól do prázdné brány, čímž se rozhodlo. Série play-off jsou těžké všude a nás to připravilo na tu další. Třemošná hrála výborně, hodně silově. Ze hry jsme sice měli víc my, byli jsme hokejovější, ale play-off je o týmu celkově. Jsme rádi za postup dál a jak už řekl kouč, jdeme s pokorou do další série.