Juniorské utkání v Třinci skončilo tradičním výsledkem, vítěz vstřelil pět branek

Helena Hegeďová • 19.12.2018

5:2 je v zápasech Vsetína s Třincem velmi časté skóre, hned tři z pěti vzájemných utkání v této sezóně tak skončila. V říjnu a listopadu se z výhry vždy radovali hosté, nyní to bylo, bohužel pro Vsetín, naopak. Oceláři se dostali po vsetínských chybách do dvoubrankového vedení. Valachům se nepodařilo získat převahu, ale ve druhé třetině zásluhou přesných střel Vašenky a Klímka srovnali. Třetí třetina už opět patřila domácím, kdy se nejprve během 34 sekund trhli na rozdíl dvou branek a potom ještě jednu přidali. Vsacané však ze Slezska s prázdnou nejednou. Bod v prodloužení vystřelil Lašák. V zápase jsme mohli vidět také dorostence Stanislava Kunsta a Borise Babeliaka, kteří nastoupili ke svému prvnímu utkání za juniory.

DHL Extraliga juniorů - 6. kolo - 2. část st 19.12.18:00
HC Oceláři Třinec
5:2(2:0, 0:2, 3:0 - N 0:1)

Branky a nahrávky: 16. Raška (Plandor), 20. Raška (Plandor, Indrst), 42. Geidl (Matěj), 43. Havránek (Raška, Plandor), 53. Tomanek (Raška, Konderla) – 23. Vašenka (Petriska), 39. Klímek (Pernický, Frimel), 61. Lašák (Jindra) Rozhodčí: Fiala – Carbol, Kořístka. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 64. Střely na branku: 51:37. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 5:2.

HC Oceláři Třinec: Ochman – Radzienciak, Krzak, Bulava, Konderla, Michálek, Homola – Havránek, Krč, Tomanek, Indrst, Pastor, Wardas, Mikler, Geidl, Raška, Plandor, Matěj, Macháček.
VHK ROBE Vsetín: Sachr – Lašák, Kunst, Zeman, Jenáček, Pernický, Kožený – Jindra, Klímek, Babeliak, Zetocha, Lukačka, Krupa, Vašenka, Petriska, Frimel.