MDO nezvládl zápas proti Technice a spadl na poslední příčku

Helena Hegeďová • 13.01.2018

Mladší dorost odjel k zápasu s brněnskou Technikou. Proti tomuto soupeři sehrál v letošní sezóně již tři zápasy a v tom minulém dokázali Valaši bodovat. Dnes se tak nestalo, a i když na tabuli svítilo po 48. minut skóre 0:0, dokázali stav na svou stranu překlopit domácí, kteří si po výhře 2:0 připsali 3 body. V dnešním kole bodovala také Poruba, a tak se vsetínský mladší dorost dostal na nechtěnou poslední příčku.

Extraliga mladšího dorostu - 2Č/7 so 13.1.14:30
HC Technika Brno
2:0(0:0, 0:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 48. Hassani (Groch, Staněk), 60. Kelbl (Šujan). Rozhodčí: Král – Brzobohatý, Procházka. Vyloučení: 4:4 + Šujan, Kelbl (Oba TEC) 10 min. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na bránu: 33:37. Diváci: 70. Průběh utkání: 0:0, 2:0.

HC Technika Brno: Skoupý – Fojt, Irajn, Kubica, Kala, Šujan, Groch – Kelbl, Zimin, Kubový, Hassani, Líska, Vrána, Staněk, Frýza, Daněček, Čoupek.
VHK ROBE Vsetín: Málek – Velikovský, Liss, Houser, Kunst, Sviták, Navrátil – Urban, Babeliak, Fencl, Kočí, Calaba, Zemánek, Vrána, Půček, Dědek, Turek.