Mladší dorostenci nestačili na Warrior

Filip Bazala • 09.03.2012

Do Brna zajížděli ve čtvrtek mladší dorostenci Vsetína, kteří už nyní spíš jen dohrávají sezónu. Od sestupového místa je dělí dostatečný bodový rozdíl a stejně tomu tak je i opačně. I tak mladší dorostenci bojují jako lvi o každý bod. Ty poslední ztratili v Brně až v poslední třetině, kdy dvěma brankami brněnský Dupljaku otočil utkání ve prospěch svého týmu a připsal si hattrick. V řadách zelenožlutých si připsal jeden hráč taktéž hattrick. Byl to Jiří Weintritt, který ve druhé třetině třikrát přesně zamířil, ale na body to bohužel nestačilo.

EMD - 32.kolo čt 8.3.
HCM Warriors Brno
6:5(3:1, 1:3, 2:1)
Branky a nahrávky: 1. Hussein (Polák, Dobiáš), 8. Polák (Hohl), 16. Dupljaku (Lainka), 34. Svoboda (Nohel), 49. Dupljaku, 56. Dupljaku (Hohl, Lainka) - 14. Hořanský (Tydlačka, Běhula), 30. Weintritt (Riška, Světlík), 36. Weintritt (Vítek), 37. Weintritt (Haničák), 42. Tydlačka (Hořanský). Rozhodčí: Lerch - Černý, Kříž. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 42. Střely na branku: 40:31. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:5, 6:5.
HCM Warriors Brno: Růžička - Denk, Dobiáš, Dupljaku, Haman, Hohl, Hussein, Kubeš, Lainka, Lidák, Němec, Nohel, Padrnos, Panáček, Polák, Sabol, Sedláček, Svoboda, Vágner.
VHK ROBE Vsetín: Bechný - Běhula, Haničák, Dubnický, Hořanský, Janošek, Kovář, Miko, Nadymáček, Ngo, Pisklák, Riška, Světlík, Tydlačka, Vítek, Weintritt, Škrabánek.