Mladší dorostenci padli v derby se Zlínem až v prodloužení

Filip Bazala • 22.01.2012

S novým trenérem Kubem, který přišel z juniorky Vsetína, se mladším dorostencům daří. Ve Zlíně sehráli vyrovnaný souboj, ve kterém sice po druhé třetině prohrávali 2:0, ale ve třetí periodě se semkli a dvěma brankami Hořanského si vynutili prodloužení. Bohužel se dostali do oslabení a Zlín přesilovku využil. Valaši tak vezou domů bod a můžou být spokojeni, jelikož jejich předváděná hra šla poslední zápasy nahoru.

EMD - 25.kolo ne 22.1.12:00
Berani Zlín
3:2p(0:0, 2:0, 0:2 - 1:0)
Branky a nahrávky: 25. Werbik (Pavlůsek), 29. Pavlůsek (Valášek), 64. Bumbál (Kobylík) - 45. Hořanský (Svozílek), 56. Hořanský (Tydlačka). Rozhodčí: Wesley - Hradil, Knap. Vyloučení: 2:3. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 58. Střely na branku: 34:28. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2.
Berani Zlín: Haloda - Bumbál, Dlabaja, Gabrhelík, Gago, Kobylík, Kolařík, Kuncek, Pavlůsek, Rezek, Schmied, Stiksa, Tomek, Valášek, Váňa, Werbik, Šenkeřík, Řezníček.
VHK ROBE Vsetín: Bechný - Běhula, Haničák, Hořanský, Janošek, Januška, Mikula, Ngo, Pisklák, Světlík, Svozílek, Tydlačka, Vítek, Vojkůvka, Ščotka, Škrabánek.