Mladší dorostenci vybojovali dva body v Havířově

Filip Bazala • 16.01.2014

Mladší dorost zvládá i bez opor, které nastupují ve starším dorostu vyhrávat zápasy. Tentokrát tomu bylo o fous, když v poslední minutě třetí třetiny zachraňoval body svou brankou Ondřej Ševčík. V prodloužení se rozuzlení zápas nedočkal a tak na řadu přišly samostatné nájezdy, ve kterých rozhodl přesnou trefou Roman Půček.

EMD - 25.kolo čt 16.1.15:00
2:3sn(1:1, 0:0, 1:1 – 0:0)
Branky a nahrávky: 14. Mrowiec (Cihlář, Kalus), 44. Ligocký – 20. Janošek (Šarman), 60. Ševčík (Koňařík, Dubnický, 65. Půček. Rozhodčí: Krenželok – Patrman, Stonavský. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 122. Střely na branku: 21:42. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3.
AZ Havířov: Kováč – Frojda, Kalus, Kozubek, Adámek, Srníček, Szturc – Honsa, Mrowiec, Lenomar, Rzekanowski, Cihlář, Pacoň, Pawliczek, Cháňa, Hýsek, Ligocký, Hynek
VHK ROBE Vsetín: Matoušek – Kašpar, Krůžela, Nadymáček, Kollár, Kostka, Ševčík – Koňařík, Šarman, Dubnický, Paroušek, Hrňa, Janošek, Půček, Weintritt, Paťava, Čechmánek