O výsledku utkání juniorů s Havířovem rozhodla poslední minuta

Anna Pavlína Sedláčková • 22.10.2022

V polovině první třetiny se vsetínský celek dostal do vedení, které si udržel až do druhé periody. V té se jako prvnímu podařilo prosadit Havířovu, o dvě minuty později padl opět gól Vsetína. Druhá třetina však nakonec skončila za vyrovnaného stavu, který se držel až do poslední minuty před závěrečnou sirénou. Valachům se totiž během půl minuty podařilo dvakrát prosadit a zajistit si tak vítězství.

Liga juniorů - 10.kolo pá 21.10.20:15
4:2(1:0, 1:2, 2:0)

Branky a nahrávky: 10. Melenovský (Rigo, Mošnička), 25. Melenovský (Matějíček), 60. Hamřík (Stodůlka, Melenovský), 60. Zedek (Stodůlka) – 24. Middleton (Plevka, Bílek), 30. Makovec (Lajoš, Jelének). Rozhodčí: Čech — Šobáň, Hendrych. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Střely na branku: 40:20 (11:10, 12:6, 17:4). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2.

VHK ROBE Vsetín: Pavlíček — Mlčoch, Mojžíš, Mošnička, Hamřík, Fojtík, Zedek, Šedlbauer — Urge, Rigo, Jurek, Melenovský, Heinrich, Stodůlka, Budín, Matějíček, Janíček, Juráň.
AZ Havířov: Smolka — Lazár, Wlodara, Bílek, Valouch, Gřegoř, Kreutz, Maršálek — Plevka, Middleton, Kolat, Pohl, Mikula, Lajoš, Ungr, Siekierka, Urbančík, Jelének, Makovec, David.