Po vyrovnaném utkání vyhrála vsetínská juniorka nad Porubou 6:4

Anna Pavlína Sedláčková • 07.01.2023

Vsetínským se podařilo prosadit jako prvním, a to hned na počátku první třetiny. Chvíli nato se však hosté vyrovnali, na což Vsetínští odpověděli dvěma góly. Polovina druhé třetiny přinesla opět vyrovnání, které vydrželo pouze pár minut, než se domácí opět prosadili. Poruba se poté pokoušela vyrovnat a zvýšit své šance na výhru, to se jí ale nepovedlo a Vsetín si tak udržel vedení na své straně až do závěrečné sirény. Do vsetínské brány se také po dvou sezonách vrátil Lukáš Vilém, jenž působí ve Vítkovicích a v minulém týdnu odchytal zápasy za reprezentaci U17.

Liga juniorů - 25.kolo pá 6.1.19:15
HC RT TORAX Poruba 2011
6:4(3:1, 1:2, 2:1)

Branky a nahrávky: 2. Kráčalík (Stodůlka, Rigo), 15. Heinrich (Machů, Kovář), 17. Fojtík (Frolo), 37. Mošnička (Matějíček, Stodůlka), 42. Melenovský (TS), 60. Frolo – 7. Stasiuk (Halata, Černý), 31. Černý (Koudelný, Gnap), 33. Koudelný (Moravec, Černý), 43. Hlaváč (Moravec, Koudelný). Rozhodčí: Poláček — Jurčík, Hendrych. Vyloučení: 2:2 + Heinrich (VHK) 5 min. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 98. Střely na branku: 34:23. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:3, 5:3, 5:4, 6:4.

VHK ROBE Vsetín: Vilém – Mošnička, Hamřík, Kráčalík, Machů, Fojtík, Zedek, Šedlbauer – Kovář, Melenovský, Heinrich, Stodůlka, Koláček, Matějíček, Janíček, Frolo, Rigo.
HC RT TORAX Poruba 2011: Slíž – Haladěj, Kosina, Hlaváč, Fišara, Černý, Řepa, Kalužík – Stasiuk, Elze, Wawrzkiewicz, Koudelný, Konečný, Prokeš, Skřipčák, Halata, Moravec, Gnap.