Podruhé junioři na Kladno nevyzráli. Nepomohla ani střelecká převaha

Hana Skupinová • 28.02.2023

V nedělním utkání se vsetínští junioři vydali na led Kladna. Valaši se nyní nachází na druhém místě tabulky skupiny východ (na vedoucí Přerov ztrácí 9 bodů), Rytíři naopak v západní skupině bojují o záchranu. I přes papírové předpoklady ovládli domácí první třetinu s náskokem dvou branek. Třetí třetina začala dobře pro Vsetínské, kteří si připsali jeden gól, načež Kladno odpovědělo dalšími dvěma přesnými střelami. Třetí třetina už byla bez gólu, po herní stránce ovšem patřila Vsetínu, protože Kladno v ní ani jednou nevystřelilo na branku. Na tabuli však svítilo 4:1 pro Kladno. Další zápas čeká juniory ve středu na ledě Poruby.

Liga juniorů - 38.kolo ne 26.2.
Rytíři Kladno
4:1(2:0, 2:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 8. Kouba, 20. Kouba (Hanousek, Ticháček), 35. Ticháček (Kulich, Hanousek), 39. Hanousek – 33. Velikovský (Ramert, Fojtík). Rozhodčí: Žižka — Tichý, Herles Vyloučení: 8:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 17:35 (11:12, 6:11, 0:12). Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1.

Rytíři Kladno: Hykel — Novák, Sýkora, Nácovský, Šeba, Ticháček, Hvězda — Spilka, Kulich, Hurta, Ullrych, Hanousek, Kouba, Nedvěd, Kut, Halfar.
VHK ROBE Vsetín: Tesař — Velikovský, Mošnička, Hamřík, Kráčalík, Fojtík, Zedek, Machů — Ürge, Ramert, Melenovský, Heinrich, Stodůlka, Koláček, Hrdý, Matějíček, Rigo.