Podruhé za sebou bez vstřelené branky. Starší dorost podlehl v derby Zlínu

Tomáš Kopecký • 27.09.2015

Ani napodruhé se v letošní sezóně nepodařilo vsetínským starším dorostencům vyzrát na své vrstevníky z nedalekého Zlína. Ševci přijeli do Vsetína v roli favorita a svou pozici potvrzovali již od úvodních minut. V rozmezí 9. a 11. minuty se hosté prosadili hned třikrát a vyhnali domácího gólmana Sachra z brány. Nalomení Valaši pak po zbytek zápasu tahali za kratší konec provazu a inkasovali dalších 5 branek, z nichž 4 padly ve třetí třetině. Vsetínští se nedokázali brankově prosadit ani v jednom z víkendových duelů a inkasovali dohromady 15 gólů. V tabulce drží Valaši 6. příčku s tříbodovým náskokem na své konkurenty z Poruby a Havířova. Poslední Opava zatím v průběhu sezóny nezískala jediný bod.

ELSD - 8.kolo so 26.9.12:00
Berani Zlín
0:8(0:3, 0:1, 0:4)
Branky a nahrávky: 9. Bainar (Mikulec, Kočica), 10. Václavek (Padrnos), 11. Mikulec (Bainar, Janošek), 27. Fryšara (Dlabaja), 45. Kowalczyk (Fryšara, Dlabaja), 53. Kočica (Bainar, Václavek), 56. Kočica (Dlabaja, Václavek), 57. Kowalczyk (Bainar, Fryšara) Rozhodčí: Netopil – Kucián, Hanzlík Vyloučení: 5:4 Využití: 0:1 Diváci: 105 Střely na branku: 17:56 Průběh utkání: 0:8
VHK ROBE Vsetín: Sachr (10.Herman) – Pařízek, J.Weintritt, Kollár, Augustin, Richter – Dostál, Koňařík, Hrňa, M.Weintritt, Čechmánek, Šušeň, Humplík, Kovář, Vilém, Najvar
Berani Zlín: Huf – Padrnos, Gába, Dluhoš, Janošek, Kowalczyk, Marek, Fridrich – Fryšara, Václavek, Mikulec, Kočica, Bainar, Krejčiřík, Hefka, Kotek, Kenša, Dlabaja