Proti favoritovi to nevyšlo. Deváťáci nestačili na Vítkovice

Helena Hegeďová • 17.11.2022

Hráči deváté třídy zapsali o svátečním dnu druhou pořážku v této sezoně. Ta první přišla minulý týden, kdy doma prohráli s Warriors Brno. Tentokrát hostili Vítkovice, které jsou spolu s Třincem považovány za favorita celé skupiny a s vysokým náskokem se drží na jejím čele. Skóre bylo bezbrankové až do 16. minuty, kdy se hosté prosadili hned dvakrát. Valaši na začátku druhé třetiny snížili, ale tým z Ostravy ukázal svou kvalitu, a nakonec na Lapači zvítězil 5:1. Další utkání čeká vsetínské deváťáky už v sobotu. Opět se představí doma, a to proti Přerovu.

Liga 9. tříd - N3 čt 17.11.14:00
HC Vítkovice Ridera
1:5(0:2, 1:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 27. A. Němec (Hynek, Malý) – 16. Kubát (Michalík), 16. Mareš (Žovinec), 31. Man (Svozil, Noga), 40. Michalík (Noga, Man), 45. Michalík (Mareš). Rozhodčí: Kovařčík — Škrobák, Tomeček. Vyloučení: 6:8. Využití: 1:1. Diváci: 179. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5.

VHK ROBE Vsetín: Kocyan — Dvořáček, Hynek, J. Vašička, Stodůlka — Matyaštík, Vlk, Vinklárek, P. Vašička, M. Němec, A. Němec, Chalupa, Malý, Bláha.
HC Vítkovice Ridera: Skoumal — Noga, Lyčka, Bystroň, Glos, Zatloukal, Kudela — Man, Michalík, Žovinec, Brebeck, Mareš, Rončka, Kubát, Šebesta, Svozil, Czerný.