Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Nová kolekce VHK PREMIUM v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 1052 (k 6.8.)

První gól dali dorostenci již v desáté sekundě, i přesto Ocelářům podlehli

Helena Hegeďová • 01.11.2018

V Třinci se záhy po úvodním vhazování měnilo skóre, a to ve prospěch Vsetína, když se trefil Štěpán Jurek. Pro Valachy se ale jednalo o první a poslední gól. Domácí ještě do konce prvního dějství vyrovnali a následně v každé třetině přidali po dvou brankách. Od druhé dvacetiminutovky byla na ledě vidět také herní převaha Ocelářů, kteří svému soupeři dovolovali větší šance jen v podobě brejků. Také čtvrtý bod nakonec putoval na konto třetího celku tabulky. Vsetín pošesté v řadě nebodoval a šanci napravit tuto nepříznivou bilanci bude mít již v sobotu, kdy se doma utká s Šumperkem.

ELIOD Extraliga dorostu - 13. kolo - 1. část čt 1.11.17:30
HC Oceláři Třinec
VHK ROBE Vsetín
5:1(1:1, 2:0, 2:0 - N 1:0)

Branky a nahrávky: 16. Wawrzkiewicz (Šutý), 26. Petrovský (Hykl), 38. Ramik (Przybyla, Tomiczek), 44. Kyselý (Petrovský, Chovaniak), 60. Kašpárek (Andrle), 62. Chovaniak (Ramik, Przybyla) – 1. Jurek (Kočí, Kunst). Rozhodčí: Čahoj – Carbol, Zicháček. Vyloučení: 3:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 113. Střely na branku: 39:30. Průběh utkání: 0:1, 5:1.

HC Oceláři Třinec: Halouzka – Pospíšil, Andrle, Chovaniak, Bujak, Kyselý, Hrůzek- Šutý, Przybyla, Šotkovský, Kašpárek, Petrovský, Wawrzkiewicz, Tomicizek, Ramik, Procházka, Hykl.
VHK ROBE Vsetín: Tkadlec – Machů, Mikula, Velikovský, Kočí, Dořičák, Kuchařík, Kunst – Bednařík, Rybár, Jurek, Babeliak, Urban, Půček, Dědek, Turek, Čajanová.