Skvělé! Junioři jsou již pátý zápas v řadě bez prohry, tentokrát to "kanárem" odnesl Šumperk

Dominik Tobola • 04.03.2012

S dvěma body a čistým kontem se vracejí junioři z úspěšného lovu. Tentokrát si vyšlápli na šumperské Draky, kterým uštědřili na jejich vlastním kluzišti "kanára". Lví podíl na vítězství měl obránce Tomáš Žabčík, který v rozmezí dvou minut překonal domácí obranu hned dvakrát a v podstatě tak určil jednoznačný průběh utkání. Premiérovou nulou v sezóně se blýskl brankář Aleš Krkoška. Tímto důležitým bodovým ziskem se tým trenérského triumvirátu Weintritt - Tobola - Hruška tak zase o krůček přiblížil k jistotě záchrany v Lize juniorů.

Liga juniorů, skupina Východ - 39.kolo ne 4.3.11:45
Draci Pars Šumperk
0:6(0:1, 0:4, 0:1)
Branky a nahrávky: 12. Štrbík (Daněk), Klimek), 23. Daněk (Klimek, Medvedev), 30. Žabčík (Štrbík, Daněk), 32. Žabčík (Klimek, Štrbík), 34. Hradil (Daněk), 46. Kývala (Štrbík, Klimek). Rozhodčí: J. Doležel - R. Kratochvíl, J. Šedina. Vyloučení: 8:4. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Průběh utkání: 0:6.
VHK ROBE Vsetín: Krkoška - Žabčík, Valentík, Zuzaník, Hradil, Kashaev, Zbranek, Tyralík - Klimek, Štrbík, Daněk, Kývala, Medvedev, Báchor, Šimon, Horák