Skvělý vstup do nového roku! Junioři uspěli v Brně a uhájili první příčku

Helena Hegeďová • 05.01.2024

Valaši v Brně otevřeli skóre rychlým gólem ve vlastním oslabení, když po levém křídle šikovně unikl Filip Kovář. Ve druhé třetině pak vedení Valaši ještě o jednu branku navýšili, ale následně přišla ve skvělém vsetínském výkonu i jedna chybička. Jediný gól, který Pavlíček inkasoval, byl vlastní. Po úpravě ledu mezi třetinami byl led ještě mokrý, když necelé dvě minuty po startu třetího dějství nezvládli hosté manipulaci u pravé tyče a kotouč proklouzal do Pavlíčkovy brány. Vsacany to ale nepoložilo a dalšími dvěma přesnými trefami potvrdili svůj tříbodový výkon.

Liga juniorů - 25. pá 5.1.19:00
HC Technika Brno
1:4(0:1, 0:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 41:25 Zduba (4/5) – 02:27 Kovář (Šedlbauer; 4/5), 22:50 L. Stodůlka (Koláček; 5/5), 45:43 Zedek (Matějíček; 5/5), 53:34 Heinrich (L. Stodůlka, Koláček; 5/5). Rozhodčí: Jančí – Zídek, Kučera. Diváci: 39. Vyloučení: 2:2. Bez využití. V oslabení: 1:1. Střely na branku: 1:4. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.

HC Technika Brno: Kalinichenko – Svoboda, Kadaňka, Spanel, Hrabinec, Rossokha, Polame – Červenka, Novotný, Zduba, Pigl, Klouda, Sladký, Frimel, Kučera, Smrž, Straka, Trögner, Staněk.
VHK ROBE Vsetín: Pavlíček – Šedlbauer, Machů, Fojtík, Hamřík, Zedek, M. Stodůlka, Herman – L. Stodůlka, Urge, Juráň, Kovář, Ostrčil, Matějíček, Hrdý, Koláček, Heinrich.