Starší dorost bere tři body ze zápasu proti Letcům

Helena Hegeďová • 27.01.2017

Vsetínští starší dorostenci se vydali na zápasový trip do Prahy, kde hned v prvním duelu porazili svého soupeře z Letňan. První třetina byla vyrovnaná a Valaši museli hned ve dvou případech dotahovat jednobrankové náskoky Letců. Ve druhém a třetím dějství už však padaly branky jen za záda Hamalčíka a Valaši vyhráli rozdílem tří branek.

ELSD - 2část/11 pá 27.1.15:00
HC Letci Letňany
2:5(2:2, 0:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 3. Fabiánek (Larsen), 16. Klikorka (Bílek, Danov) – 12. Matiaško (Klímek, Půček), 20. Lašák (Koňařík, Kovacs), 35. Půček (Kuboš), 40. Klímek (Půček, Matiaško), 47. Kovacs (Lašák, Krupa). Rozhodčí: Čáp – Marek, Ovsík. Vyloučení: 9:5 + Jelínek (LET) 5+OK, Koňařík (VSE) TH.Využití: 1:3.V oslabení: 0:1.Průběh utkání: 0:0, 1:0, 1:1, 2:1, 2:5.

HC Letci Letňany: Hamalčík – Klikorka, Gebell, Antoš, Schönbauer, Lytvynov – Nárovec, Nedorost, Kocík, Fabiánek, Soukup, Bílek, Danov, Larsen, Novák, Jelínek.
VHK ROBE Vsetín: Machač – Ondračka. Paroušek, Kuboš, Kollár, Pařízek – Lašák, Klímek, Matiaško, Jenáček, Kovacs, Koňařík, Půček, Krupa.