Starší dorost na úvod přípravy porazil Warrior

Filip Bazala • 09.08.2017

K prvnímu přípravnému utkání se vydali svěřenci trenéra Josefa Turka na led Warrioru Brno. Zelenožlutí hned v úvodu museli bránit svou klec při dvojnásobném oslabení. To se jim podařilo ubránit a jako kdyby to vsetínské mladíky nakoplo k heroickému výkonu. Ještě během první třetiny totiž Brnu nasázeli šest branek a bylo prakticky po zápase. Trenér Turek tak po zbytek utkání mohl více vyzkoušet různé varianty sestavy a herní situace. Skóre se nakonec vyšplhalo na konečných 10:4 pro Vsetín.

Přípravné zápasy SDO - přát. út 8.8.17:00
HCM Warriors Brno
4:10(0:6, 1:3, 3:1)

Branky Vsetína: 3x Matiaško, R. Půček, Klimek, Jenáček, Zetocha, Kožený, Krupa, Pernický.

VHK ROBE Vsetín: Chrástecký - Lašák, Ondračka, Kožený, Mikulenčák, Vávra, Floriš, Žabčík - R. Půček, Matiaško, Klimek - Pernický, Jenáček, Vašenka - Lukačka, J. Půček, Zetocha, Krupa.

Josef Turek (Vsetín): Chlapci byli na zápas hodně nažhaveni. Soupeř byl stejně jako my na ledě dva týdny. Na to, že je srpen, byl vynikající led, což nám vyhovovalo, protože máme dost technických hráčů. Už ve druhé minutě jsme hráli oslabení ve třech. Oslabení jsme ustáli a v pěti náš výkon už gradoval po celou první třetinu. Vyhráli jsme ji 6:0 a bylo prakticky po zápase. V zápase jsme dělali spousty faulů. V utkání bylo příliš mnoho chyb, hlavně v obraně, které musíme vypilovat. Nicméně, hrál proti nám extraligový tým a jsme rádi, že se nám podařilo zvítězit takovým rozdílem. Pořád je to jen příprava, ale chtěl bych pochválit všechny hráče za tvrdou dřinu a vynikající výkon. Nyní nás čeká Trenčín, což už bude větší prověrka.