Starší dorost o branku padl v Brně

Filip Bazala • 19.11.2016

Na ledě jednoho z nejlepších týmů soutěže odehráli vsetínští dorostenci velmi dobrý zápas, který ztratili až ve třetí třetině. Rozdílový gól nakonec vstřelil Kadlic v 53. minutě. Valaši už se na vyrovnání nezmohli, ale ke konci základní části je vidět, že se jejich hra zvedá.

ELSD - 23.kolo pá 18.11.15:00
HC Kometa Brno
4:3(0:1, 1:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 35. Matula (Jurnečka, Süss), 45. Kunc (Kadlic), 46. Süss (Zajíček), 53. Kadlic (Minárik) – 3. Půček, 24. Půček, 49. Matiaško (Půček). Rozhodčí: Slavka – Měkýš, Vašíček. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 64. Střely na branku: 51:22. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:3, 4:3.

HC Kometa Brno: Šindleka (41. Holík) – Věžník, Jurnečka, Kowalczyk, Kučera "C", Vašíček, Jeřábek, Gloz – Süss, Svoboda, Minárik, Střondala, Krejčí, Matula, Novák, Zajíček, Kunc, Plášek, Kadlic
VHK ROBE Vsetín: Sachr – Ondračka "C", Mar, Kuboš, Paroušek, Kollár, Pařízek, Klauda – Lašák, Hrňa, Klímek "A", Matiaško, Šánek, Zetocha, Jenáček, Kovacs, Půček, Krupa