Starší dorost prohrál v posledním duelu základní části s Havířovem

Tomáš Kopecký • 02.12.2016

Vsetínští hokejisté ukončili pátečním zápasem s AZ Havířov základní část NOEN Extraligy staršího dorostu. Do posledního utkání nastoupili pouze s pěti obránci a hned od začátku bylo patrné, že to bude se ziskem bodů velmi složité. Hosté byli od úvodu aktivnější a jen díky výbornému Sachrovi se domácí drželi na dostřel. Rozhodnutí přinesla druhá třetina, ve které se hosté prosadili třikrát v rozmezí šesti minut a o svůj vysoký náskok již nepřišli. Do nadstavbové části vstoupí Valaši z předposlední příčky a budou muset výrazně zabojovat, pokud chtějí udržet extraligovou příslušnost i pro příští roky.

ELSD - 27.kolo pá 2.12.16:30
1:5(1:1, 0:3, 0:1)
Branky a nahrávky: 17. Matiaško (Půček, Klímek) – 14. Janeček, 23. Žídek (Piš), 25. Potočný (Bambula), 29. Klíma (Janeček), 43. Klíma (Žídek). Rozhodčí: Fiedler – Novák, Štefková. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5.
VHK ROBE Vsetín: Sachr (od 29. Chrástecký) – Ondračka, Mar, Paroušek, Kollár (C), Pařízek – Lašák, Hrňa, Klímek, Matiaško, Liška, Kovacs, Koňařík, Půček, Krupa.
AZ Havířov: Matoušek – Pliska, Máca, Zíková, Szturc, Ševěček, Pavelek, Kuchař – Bambula, Urban, Hýsek, Hilšer, Klíma, Janeček, Potočný, Juhász, Piš, Raček, Del Favero, Pawliczek, Žídek