Starší dorostenci nestačili ani na jihlavskou Duklu

Helena Hegeďová • 15.01.2016

Dukla se ujala vedení již ve 2. minutě zásluhou Heinricha, a i když v čase 9:29 způsobila třetím gólem změnu ve vsetínském brankovišti, bylo po první třetině skóre stále otevřené - 3:1. Jihlava byla aktivnější a podařilo se jí na konto připsat další kotouč ve vsetínské síti. V polovině třetí třetiny se po vyrovnané pasáži hry podařilo Davidu Kovářovi regulovat stav na, nadějně vypadajících, 4:2. Domácí se ovšem vzpamatovali a třemi dalšími góly brzy smazali naděje hostů na vyrovnání, a tedy i bodový zisk.

ELSD - 5NS pá 15.1.15:00
HC Dukla Jihlava
7:2(3:1, 1:0, 3:1)

Branky a nahrávky: 2. Heinrich (Čermák), 7. Strnad (Slabý P.), 10. Strnad (Kadleček), 27. Berka (Srnský, Kořenář), 52. Strnad (Mejzlík), 56. Jindra (Heinrich), 59. Kadleček (Mejzlík, Havelka) – 16. J. Weintritt (Augustin, Kovář), 49. Kovář (Dubnický). Rozhodčí: Pokorný – Polák, Rampír. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 102. Střely na branku: 43:13. Průběh utkání: 0:0, 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 7:2.

HC Dukla Jihlava: Kořenář – Huňáček, P. Slabý, Vála, Srnský, Stark, Mareš, Krtek, Havelka – Oščádal, Mejzlík, Strnad – Jindra, Heinrich, Čermák – Berka, Adam, Hrbatý – Kadleček, Vrátný
VHK ROBE Vsetín: Sachr (10. Huzlík) – Weintritt, Augustin, Richter, Mikulenčák, Pařízek, Krůžela, Kollár – Kovář, Weintritt M. , Dubnický – Půček, Čechmánek, Wolf – Matiaško, Dostál, Vilém – Hrňa