Tohle nevyšlo. Deváťáci zapsali porážku proti Kometě

Helena Hegeďová • 10.12.2022

Deváťáci si připisují druhou porážku v řadě. V sobotním utkání nestačili na Kometu, která otevřela skóre už ve 3. minutě utkání. Valaši ovšem nebyli horším týmem, ale opět je zradila koncovka, když neproměnili hned několik vyložených příležitostí. Toho Brněnští ve druhé části zápasu využili k navyšení a korekce skóre v 39. minutě Vsetínu k zisku bodů nepomohla, protože rozjetá Kometa nebyla k zastavení.

Liga 9. tříd - N13 so 10.12.11:30
HC Kometa Brno
2:6(0:1, 1:3, 1:2)

Branky a nahrávky: 39. Matyaštík (Vlk, A. Němec), 58. A. Němec (Vlk, Stodůlka) – 3. Polák (Tomek), 29. Hartl (Volejník, Čermák), 32. Kukleta (Kerbler, Beroun), 40. Šichtař (Hartl, Tomek), 41. Kerbler (Kukleta, Čermák), 46. Hartl. Rozhodčí: Kovařčík — Ondruš, Škrobák. Vyloučení: 5:2. Bez využití. Diváci: 79. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:6, 2:6.

VHK ROBE Vsetín: Kocyan (32.-40. Žižka) — Mikulka, Hynek, Stodůlka — Matyaštík, Vlk, Kučerňák, Vinklárek, P. Vašička, M. Němec, A. Němec, Chalupa, Malý, Dubec.
HC Kometa Brno: Kotas — Beroun, Polák, Brychta, Čermák, Landa, Bína, Šiška — Volejník, Tomek, Kukleta, Spaskin, Kerbler, Šichtař, Petrčka, Hartl.