Trápení juniorů pokračuje: Další střelecká převaha, další prohra 0:1

Hana Skupinová • 03.03.2023

V pátek na Lapači přivítali vsetínští junioři Techniku, tým, který sice byl před vzájemným zápasem o příčku níž, ale měl stejný počet bodů jako Valaši. První třetina byla bezbranková. V druhé třetině, i přesto, že Vsetínští byli díky vyloučení Techniky dvakrát v hráčské převaze, se podařilo prosadit Technice. Třetí perioda byla opět bez branek. Závěrečná siréna zazněla za stavu 0:1 z pohledu domácích Valachů. Vsetínští tak prohráli po páté v řadě, podruhé za sebou s výsledkem 0:1. Technika se díky vítězství na Lapači posouvá na druhé místo, Vsetín padá na třetí. Valachům k zisku bodů nestačila ani výrazná střelecká převaha. Trápení v zakončení se budou snažit Vsetínští prolomit v neděli, kdy doma přivítají Havlíčkův Brod, který se stále jeví jako poteciální soupeř pro play off.

Liga juniorů - 39.kolo pá 3.3.19:30
HC Technika Brno
0:1(0:0, 0:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 36. Adam (Sladký). Rozhodčí: Čech — Bezděk, Přecechtěl. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 72. Střely na branku: 52:27 (13:8, 20:12, 19:7). Průběh utkání: 0:1.

VHK ROBE Vsetín: Pavlíček — Velikovský, Mošnička, Hamřík, Kráčalík, Machů, Fojtík, Zedek — Ürge, Ramert, Melenovský, Heinrich, Stodůlka, Hrdý, Matějíček, Juráň, Rigo.
HC Technika Brno: Nešpůrek — Juřík, Blaško, Fornál, Čapka, Žák, Šupa, Svoboda — Sladký, Apolenář, Szemmelroth, Trögner, Adam, Straka, Růžek, Sever, Langmann, Novotný, Líska, Toman.