V Chrudimi rozhodovalo prodloužení. Vsetínští dorostenci rozhodli osm sekund před koncem

Helena Hegeďová • 08.12.2023

V Chrudimi dorostenci sice už po dvou minutách hry vedli, ale na konci první třetiny museli přijmout obrat domácího celku, který po úvodní části držel jednobrankové vedení. Jenže i Valachům se povedl obrat. Utkání nakonec dospělo do prodloužení a bylo jasné, že oba celky si body za remízu rozdělí. Šťastnější pak byl Vsetín, když osm sekund před koncem nastaveného času skóroval Lukáš Malý.

Liga dorostu - 20.kolo pá 8.12.19:30
HC Chrudim
3:4p(2:1, 0:1, 1:1 – 0:1)

Branky a nahrávky: 06:38 Valkoun (Prostřední, Kačírek; 5/5), 13:08 Š. Dvořák (Paulus, Šurc; 5/4), 54:21 Š. Dvořák (Šurc, Paulus; 5/4) – 01:57 Richter (Morcinek, Sadílek; 5/5), 31:25 Němec (Sadílek, Řepka; 5/5), 53:52 Vinklárek (4/5), 64:52 Malý (3/3). Rozhodčí: Honza – Gregar, Hnilička. Diváci: 37. Vyloučení: 2:3. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 3:4. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4.

HC Chrudim: Šprync – Vašák, Raďák, Valkoun, Šurc – Kábele, Vaško, Katzer, Šimonek, Kasal, Kačírek, Smékal, Postupa, Š. Dvořák, Prostřední, Paulus, T. Dvořák.
VHK ROBE Vsetín: Cegliňski – Sadílek, Dvořáček, Řepka, Kužel – Paták, Richter, Němec, Malý, Morcinek, Zezulka, Meissner, Drozd, Fusek, Vaculík, Vinklárek.