Velký obrat mladšího dorostu režírovali Jenáček s Koňaříkem

Václav Trávníček • 11.12.2014

Mladší dorostenci VHK ve čtvrtek prodloužili vítěznou šňůru už na pět utkání v řadě, z toho čtyři v nadstavbové části. Proti brněnskému Warrioru však měli co dělat, aby sérii nepřerušili. Ve čtyřiadvacáté minutě totiž prohrávali už 0:4 a s jejich akciemi to vypadalo bledě. Pak se však v plné parádě předvedla dvojice Jenáček, Koňařík. Produktivní tandem se podepsal pod vyrovnání a Michal Koňařík pak trefou v páté minutě prodloužení rozhodl o bonusovém druhém bodu pro Vsetín.

ELMD - 4NS čt 11.12.16:15
HCM Warriors Brno
4:5p(3:0, 1:2, 0:2 - 0:1)
Branky a nahrávky: 9. Kunst (Dufek), 11. Malý (Miloš, Blaško), 14. Jedlička (Malý), 24. Blaško (Kunst, Dufek) - 26. Půček R. (Koňařík, Jenáček J.), 36. Jenáček J. (Koňařík), 46. Jenáček J. (Půček R., Koňařík), 51. Koňařík (Jenáček J., Klímek), 65. Koňařík (Jenáček J.). Rozhodčí: Dědek - Čelechovský, Zapletal. Vyloučení: 6:6. Využití: 2:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 51. Střely na branku: 33:35. Průběh utkání: 4:0, 4:5.
HCM Warriors Brno: Holík - Máca, Daněk, Miloš, Jurnečka, Pípa, Rafaj - Mudrych, Kunst, Blaško, Macháň, Jedlička, Růžička, Karpíšek, Chalupa, Dufek, Malý.
VHK ROBE Vsetín: Kořének (24. Juřička) - Mikulenčák, Ondračka, Kollár, Nadymáček, Jenáček J. - Koňařík, Zetocha, Paroušek, Hrňa, Kristek, Klímek, Gorás, Půček R., Paťava.